HOBBY OPTIMA T65 GQ – vrchol sezóny 2018

Jedno královské lůžko, dvě samostatné koupelny, prostorné posezení a stylový design – to je nový integrovaný model T65 GQ od značky Hobby nabízející luxus v kompatkní podobě. Dostupný ve verzi OPTIMA DE LUXE nebo OPTIMA PREMIUM.

 Není pochyb o tom, že model T65 GQ bude pro Hobby představovat úspěch, protože mimořádné uspořádání tohoto obytného vozu jej odlišuje od většiny ostatních vozidel ve své třídě. 
Luxusní ložnice s pohodlnou královskou postelí je umístěna v zadní části. Nad postelí je praktická police s LED osvětlením. Tato světla jsou  směrovatelná a poskytují tak ideální světlo na čtení.

Obě koupelny, samostatná sprcha a toaleta, se nacházejí ve střední části vozu OPTIMA T65 a přínáší elegantní řešení, které je spíše běžné pouze v mnohem větších vozech.
OPTIMA DE LUXE a OPTIMA PREMIUM T65 GQ se mohou pochlubit další špičkovou inovací v této oblasti – ve skutečnosti je možný přístup do toalety ze dvou stran, z ložnice a z obývacího pokoje. Výhodou tohoto designu je, že pokud chce někdo z přední části navštívit toaletu, nemusí procházet ložnicí, kde by mohl rušit spánek dalšího cestovatele. Dveře z masivního dřeva, které umožňují vzájemné oddělení obytných a spacích prostor, přispívají k zajištění zvukové izolace.

Prostorové uspořádání OPTIMA T65 GQ pokračuje v obytné zóně, která je standardně vybavena plnohodnotnou sedací soupravou ve tvaru písmene L. Její design se dokonale hodí k sousední rohové kuchyni. Chladnička s objemem 150 litrů a s 15 litrů odjímatelnou mrazící částí, je obzvláště velká a zajišťuje, že nápoje a potraviny jsou udržovány dobře chlazené.

A co víc, můžete také objednat OPTIMA T65 GQ se spouštěcí postelí jako T65 HGQ . Výsledkem je, že jsou k dispozici dvě dodatečná plnohodnotná lůžka, která rozšiřují kapacitu spaní na celkem čtyři osoby. Model T65 HGQ s rozkládací postelí je k dispozici také jako OPTIMA DE LUXE a OPTIMA PREMIUM.

Obecně platí, že všechny motorové vozy v modelových řadách OPTIMA DE LUXE a OPTIMA PREMIUM jsou dodávány s balíčkem „HobbyKomplett“ ALL-INCLUSIVE, který je typický pro značku. To znamená, že jsou připraveny na cestu, hned když opustí továrnu. Zákazníci tak mohou ušetřit, neboť není třeba investovat do drahých doplňků – vysoce kvalitní komponenty, jako je střešní markýza, osvětlení LED a navigační systém včetně zadní kamery, jsou již od začátku součástí výbavy.

Optima De Luxe T65 GQ se očekává v ceně od 65.000 EUR, Optima Premium T65 GQ pak o 1000 EUR dráže.

Zdroj: Hobby

Sledujte a lajkujte nás.
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Líbí se vám tyto stránky? Dejte o nás vědět vašim přátelům.