X-F220 – multimediální centrum s navigací

Nekončící zábava na cestách ve vašem obytném voze. 
Vychutnejte si hudbu a videa z CD / DVD, USB, smartphone nebo přes HDMI. Poslouchejte digitální rádio DAB +. Nechte se spolehlivě navigovat a sledujte přes kameru situaci za vozem.

XZENT X-F220 je speciálně navržen pro vozy Fiat Ducato, Citroën Jumper a Peugeot Boxer a lze jej snadno ovládat přes kapacitní 6,2 „/ 15,7 cm dotykový displej.

X-F220 poskytuje integrovaný DAB + tuner pro uvolněný mobilní digitální příjem rádia v té nejvyšší kvalitě. 
XZENT má tuner FM s RDS a jednotku CD / DVD a dva USB porty. První USB port slouží pro připojení USB paměti a chytrého telefonu s Android operačním systémem. Díky funkci Easy Connect můžete obsah telefonu zrcadlit a ovládat přes dotykovou obrazovku  X-F220.  Druhý USB port podporuje připojení iOS od společnosti Apple s funkcí „Made for iPod / iPhone“

X-F220 má dva vstupy kamery (RCA / CVBS) s automatickým spínáním při detekci napájení kamery nebo tlačítkem CAM na předním panelu,  které umožňuje ruční ovládání kamerového systému. 

Výkonná Bluetooth hands-free jednotka podporuje A2DP streamování hudby.  Hands-free volání s rychlou synchronizaci telefonního seznamu a praktické rychlé volby pro oblíbené kontakty.
S  dokoupitelnou X-F220-SDFEU Navi kartou lze snadno zařízení rozšířit o navigaci 47 zemí Evropy s více než 6,5 miliónů bodů zájmů pro karavanisty. Navigace vás zavede spolehlivě na místo určení i díky přizpůsobení trasy navigace konkrétnímu typu vozidla  (délka, šířka, výška a hmotnost). Mapy jsou bezplatně aktualizovány po dobu jednoho roku.

Více informací ZDE.

Sledujte a lajkujte nás.
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Líbí se vám tyto stránky? Dejte o nás vědět vašim přátelům.