Chorvatské kempy otevřené na Velikonoce

Velikonoce také přinášejí prodloužený víkend, který mnoho z nás využije pro první letošní kempování.
Podívejte se na přehled chorvatských kempů, které budou o blížících se Velikonocích otevřené a jejich případnou speciální velikonoční nabídku.
Vybrané kempy se nacházejí v severní části Chorvatska, tedy v příznivé vzdálenosti vhodné i pro kratší pobyt.

Camping Aminess Sirena, Novigrad
Poblíž města Novigrad bude na Velikonoce otevřený kemp Aminess Sirena. Ten  v sobotu uspořádá miniklub s velikonoční animací a malováním velikonočních vajíček.
V pátek se bude v blízkosti hotelu Maestral Aminess konat gastronomická akce Aminess Víno & Gourmet Nights , ve které se budou prezentovat dva přední kuchaři a sommeliér. Je možné si zde předem rezervovat degustační menu.
Cena stání v kempu pro 2 osoby 19 €. Pronájem klasických mobilních domů za 45 € nebo moderních za 57 € za noc.

Camping Polidor, Funtana
Kemping Polidor je otevřený po celý rok a nabízí kromě parcel na stání také pronájem mobilních domů, Glamping stanů a dřevěných chatek. Jedná se o výjimečně krásný kemp, který také letos na velikonoční svátky připraví ochutnávku vín a dětskou animaci (za příplatek).
Cena stání v kempu pro 2 osoby na pozemku je 19,20 € za noc. Pronájmy mobilního domu v čase Velikonoc  stojí od 75 € a v chatkách pro 2 osoby od 30 €. 

Porto Sole, Vrsar
Kemp Porto Sole Vrsar připravil speciální kempovací a wellness balíček. V období od 31.3. – 2.4. zaplatíte za 2 noci na pozemku  s elektřinou 54 € . Cena zahrnuje 2 dospělé a děti do 12 let, psa, vstup do bazénu v nedalekém hotelu, 2 x 20 minut masáž, animační program a pozdní check-out. Povinná předběžná rezervace místa předem.
Kemp Porto Sole nabízí také ubytování v mobilních domech pro 4 + 2 osoby – cena na Velikonoce je 95 € za noc. 

Camp Porto Biondi, Rovinj
Od poloviny března je otevřen i kemp Porton Biondi v Rovinj. Vzhledem k výjimečné poloze umožňuje snadný přístup do tohoto nádherného města. 
Cena kempu pro 2 osoby je 18,50 € . Je možné si také pronajmout mobilní domy od 30 € pro 2 osoby a 50 € pro 4 osoby.

Kemp Mon Perin
Kemp v Bale  se otevře 30. března, takže také umožní velikonoční kempování na upravených pozemcích a v mobilních domech.
Cena kempu pro 2 osoby je od 18,50 € (cena závisí na parcele) a pronájem mobilních domů pro 4 osoby od 55 € za noc. 

Camping Brioni, Puntižela, Pula
Na jihu Istrie se otevře kemp Brioni, který nabízí zajímavé místo pro cykloturistiku nebo výlety do Brioni. Velikonoční kemp pro 2 osoby stojí od 14,20 do 20,20 € (v závislosti na umístění pozemku) a zahrnuje i elektřinu. Cena za pronájem mobilního domu pro 4 osoby stojí od 74 € . 

Camp Marina, Labin 
Kemp Marina je zajímavý především pro ty, kteří chtějí mít krásný výhled na Kvarnerský záliv a ostrov Cres. Je to malý kemp, známý zejména mezi potápěči, kteří zde mají potápěčské centrum. 
Cena kempování pro 2 osoby je od 29,60 € a pronájem mobilního domu od 46 €. 

Kemp Krk, ostrov Krk 
Tento kemp je  jedním z nejlepších kempingů pro rodiny v Chorvatsku. Nachází se na okraje města Krk. 
Cena kempování je za 2 osoby od 27,70 € na pozemku s elektřinou ,  41 € pak na pozemku přímo u moře. Děti do 16 let zdarma. 
Můžete si pronajmout mobilní dům, který stojí  45 € noc. 

Camping Bor, Krk
Kemping Bor je rodinný kemp, který se nachází nad městem Krk (10 minut chůze od centra města).
Cena je 19 € za noc a 2 osoby na pozemku s elektřinou (až 4kWh/ den), děti do 5 let zdarma. 

Camping Mali, Baška
Pěkný menší kemp v Bašce je otevřen od poloviny března a nabízí hostům atraktivní ceny. V březnu zaplatíte za 2 osoby pouze 13 € a v dubnu 15 €.

Camp Kovačine, Cres
V okolí města Cres se nachází kemp Kovačine. Kemp je tradičně otevřen pro Velikonoce kdy je pro návštěvníky připravena  velikonoční snídaně. 
Cena kempu pro 2 osoby je od 19,60 do 21,60 € , děti do 7 let zdarma. Mobilní domy  stojí pro 2 osoby 46 €, pro 4 osoby od 60 do 66 €. 

Camping Slatina, Martinščica, ostrov Cres
V kempu Slatina jsou  dvě krásné oblázkové pláže. Kemp  je oblíben mezi cestovateli se psy, kteří jsou zde rovněž vítáni.
Cena v období velikonočních prázdnin je pro 2 osoby na pozemku s elektřinou od 15,50 do 19 € a mobilní dům si můžete pronajmout od 41 do 87 €. 

Kemp Čikat, Mali Lošinj
Tento kemp na ostrově Mali Lošinj je otevřen celoročně. Disponuje vyhřívaným sociálním zařízením. 
Cena na Velikonoce je pro dvě osoby  od 23,50 do 31 € . Nabízí také pronájem mobilních domů, který během prázdnin činí 57 až 105 € . 

Kemp Padova, ostrov Rab
Na ostrově Rab bude na konci března otevřen pouze kemp Padua, který je díky své blízkosti vhodný pro návštěvu zajímavého města Rab. Doporučujeme také výlet na písečné pláže na severu ostrova. Cena kempu pro 2 osoby je od 18,70 do 21,90 €, děti do 5 let mají pobyt zdarma.  
V kempu Padova si můžete také pronajmout moderní mobilní domy – cena pro 2 osoby je od 60 €, pro 4 osoby od 67 €.

Sledujte a lajkujte nás.
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Líbí se vám tyto stránky? Dejte o nás vědět vašim přátelům.