Truck/karavan licence zdarma

Uvažujete o pořízení vhodné navigace či kamery do auta pro váš obytný vůz či sestavu s karavanem?

Pak je možná ten správný čas zvážit právě probíhající akci společnosti Mio, kdy k nákupu navigace s vestavěnou kamerou Mio MiVue Drive 60 získáte navíc zdarma doživotní Truck/Karavan licenci.

S touto licencí je trasa navigace upravena dle vámi zadaných parametru vozu či soustavy, jako jsou výška, délka, váha, apod. 
Díky této funkci se tak spolehlivě vyhnete nízkým podjezdům, úzkým uličkám či silnicím s váhových omezením.  
Samotná licence se jinak prodává v ceně okolo 70 EUR (1.800 Kč), případně je součástí modelů Mio 7670Truck, 8670Truck nebo Drive 65Truck.

Navigace s kamerou Mio MiVue Drive 60 je unikátním řešením 2 v 1, které stanovuje nový standard ve světě navigací a autokamer.
Tato inovativní kombinace je vybavena extra velkou 6,2″ obrazovkou a navigaci s integrovanou autokamerou Full HD (1080p při 30s/s) s dvěma inteligentními funkcemi systému ADAS , které vás varují v případě náhlého opuštění jízdního pruhu (LDWS) a v případě hrozby střetu s vozidlem jedoucím před vámi (FCWS).

S tímto zařízením budete navedeni do cíle pomocí praktické a snadno použitelné navigace s mapami 45 zemí Evropy s bezplatnou, pravidelnou aktualizací po dobu životnosti zařízení, stejně jako autokamerou zaznamenávající každý okamžik vaší cesty. V případě nehody či jiné nenadálé události tak budete mít vždy důkaz o tom, co se na silnici skutečně stalo.
Autokamera a navigace fungují současně, ale přitom zcela nezávisle.

Akce probíhá u většiny prodejců a v ceně okolo 5.500 Kč tak můžete zakoupit zajímavé zařízení, které by vás jinak v případě nákupu zvlášť kamery a navigace vyšlo výrazně dráže.
Licence pro Truck/Karavan je k tomu ještě navíc příjemným bonusem.

Sledujte a lajkujte nás.
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Líbí se vám tyto stránky? Dejte o nás vědět vašim přátelům.