CARNEO Cyberbot WIFI robot

Vyrážíte na cesty a přemýšlíte jak zabezpečit vaši domácnost, případně chcete mít možnost zkontrolovat co se děje v době vaší nepřítomnosti?
Hledáte efektivní, ale přitom dostupné řešení?
Pokud jste navíc stejně jako já hračička a vždycky jste chtěli mít auto na dálkové ovládaní tak již máte o vánočním dárku rozhodnuto :-). 

S opravdu zajímavým řešením přichází značka Carneo s produktem domácího robota s označením Cyberbot WIFI, díky kterému máte příležitost vidět, co se děje ve vaší domácnosti.

Robot má velmi snadné použití.
Stáhněte si aplikaci CloudRover4, která je k dispozici zdarma v zařízeních iOS a Android, a pak připojte svůj smartphone k robotovi přes WiFi nebo 3G.

Tento malý robot je vybaven HD kamerou a kdykoliv tak zkontrolujte co se doma děje, bez ohledu na to, kde jste.
Je vybavený snímači pro noční vidění a pohybovými senzory = pokud se někdo pokusí vstoupit do vaší domácnosti, když jste pryč, robot automaticky nahraje video záznam, který uloží a vy si ho můžete kdykoliv prohlédnout přes telefon. 

S robotem můžete procházet jednotlivé místnosti v bytě / domě, které jsou pokryty WIFI signálem – kvalita signálu je pro správnou funkci klíčová.

Vestavěný fotoaparát s vysokým rozlišením, můžete otočit o 110 stupňů, abyste mohli sledovat celou místnost.
Díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru vám robot umožní snadno komunikovat se svými blízkými, dokonce i domácími mazlíčky.

Zařízení je vybaveno automatickým systémem, který zajistí, že vždy když bude slabá baterie se po vašem příkazu přes mobilní aplikaci sám zaparkuje do nabíjecí stanice.

Cena již od 4.159 Kč.
Možnost zakoupit například ZDE.

Více informací naleznete na stránkách výrobce Carneo.

Sledujte a lajkujte nás.
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Líbí se vám tyto stránky? Dejte o nás vědět vašim přátelům.