Vnější izolace obytného vozu

Největší úniky tepla v obytných vozech jsou přes kabinu řidiče, která není na rozdíl od obytné nástavby zateplena.
V případě vozů, u kterých je kabina součástí obytného prostoru a není tedy oddělena přepážkou, je otázka zateplení kabiny ještě zásadnější.
Se správnou izolací vnější kabiny proto výrazně přispějete k udržení tepla a zvýšení komfortu při zimním kempování.

Společnost KÖNIG SURF vyrábí různé druhy vnějších izolací (tzv. kabát) pro obytná vozidla. Ty slouží ke zvýšení komfortu při zimním kempingu.
Používá se pouze vrchní díl na sklech tzv. horní půlkabát, nebo v kombinaci se spodním dílem, který izoluje motorový prostor.

Kompletní izolační kabát pro vozy Fiat, Citroen, a Peugeot s rokem výroby 2006 – 2014 je možné použít na všechny uvedené vozy, ať již s alkovnou, polointegrované či vestavby.

Izolaci skel tvoří zpevněná POE pěna tlouška 8mm na podšívce, izolaci plechu tvoří POE pěna tl. 3mm na podšívce, vzduchová komora, zvenku zrcadlová folie. 

Instalace kabátu je jednoduchá, ale přesto precizní.
Všechny části přesně přiléhají ke karosérii a jsou dostatečně fixované proti pohybu ve větru.

Jako uživatel jistě oceníte vychytávky jako je tzv. dveřní klín na straně spolujezdce díky kterému je možné otevřít dveře i s nasazeným kabátem, případně je možné si doobjednat doplňkové okno v kabátu.

Skladem jsou zpravidla výrobky na momentálně nejrozšířenější podvozky Fiat a Ford. Nicméně je možné se s individuálním požadavkem obracet na zakázkové krejčovství společnosti.
Více informací naleznete na stránkách výrobce ZDE.

Sledujte a lajkujte nás.
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Líbí se vám tyto stránky? Dejte o nás vědět vašim přátelům.