Mio J Series – nová řada kamer do auta

Společnost Mio, světový producent navigací a kamer do auta přichází s novou řadou kamer  s označením J60 a J85, které se vyznačují mimořádnou kvalitou a decentním provedením.
Kamery disponují špičkovou kvalitou obrazu, pokročilými systémy asistence řízení, GPS s upozorněním na rychlostní radary a funkcí WIFI pro okamžitý přenos a zálohování nahrávek přímo do smartphonu prostřednictvím aplikace MiVue ™ Pro.

Autokamera MiVue™ J60 je připravená zachytit každý detail pomocí záznamu ve vysokém rozlíšení Full HD 1080p, úhlem záběru 150° a clonou F1.8.
Každou vteřinu zaznamená 30 videozáběrů, takže výsledný záznam je jasný a vylučuje jakékoliv pochybnosti.

V každém záznamu jsou uložené údaje o souřadnicích GPS a vaší rychlosti. V případě potřeby tak máte k dispozici veškeré potřebné informace o průběhu vaší cesty.
Předinstalovaná databáze rychlostních radarů s pravidelnou a bezplatnou aktualizací po dobu životnosti zařízení vás pak včas upozorní na blížící se radar a povolenou rychlost.

Pokročilé asistenční systémy pro řidiče vám pomohou zůstat na cestách v bezpečí.
Systém ADAS zahrnuje varování před čelním střetem (FCWS), varování při náhlém vybočení z jízdního pruhu (LDWS) a varování před mikrospánkem řidiče (FA).

3-osý G-Sensor automaticky rozpozná náraz a zahájí nouzové nahrávání, stejně tak umožňuje následnou analýzu směru a síly nárazu.

Detektor pohybu v parkovacím režimu spustí v případě detekce pohybu před vozidlem nahrávání i bez přítomnosti řidiče. V případě poškození vozidla, tak máte zaznamenán i průběh události před jejím vznikem.

Kamera komunikuje s řidičem prostřednictvím hlasových povelů v českém jazyce, které jsou namluvené předním hercem a dabérem panem Pavlem Soukupem.
Nastavení kamery, prohlížení pořízených nahrávek stejně jako online náhled snímaného obrazu kamerou probíhá v mobilní aplikaci.

Cena Mio MiVue J60 3.390 Kč.

Více informací získáte na stránkách výrobce Mio ZDE

Sledujte a lajkujte nás.
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Líbí se vám tyto stránky? Dejte o nás vědět vašim přátelům.