Boardatlas 2019 průvodce pro obytné vozy po Německu a Evropě

V katalogu Board Atlas 2019 společnosti Reisemobil International je ve dvou svazcích uveden seznam 6 300 parkovacích míst tzv. stellplatzů v Německu a Evropě. 

Stellplatz je vyhrazené místo, kde je možné zaparkovat s obytným automobilem nebo karavanem, přenocovat (zpravidla po omezenou dobu), provést základní údržbu (vyprázdnit odpadní nádrže, načerpat vodu), připojit se k elektrické síti apod. . 

Board Atlas vychází ročně. Všechna místa byla aktualizována a doplněna o spousty nových údajů.
Pro jednoduché a rychlé vyhledávání jsou místa seřazena dle abecedy podle názvu místa.
Velké mapy parkovacích míst, rozdělených dle jednotlivých zemí, poskytují dobrý přehled. 
Pro ještě snadnější orientaci jsou kromě adresy a telefonního kontaktu udány i informace o poloze – GPS souřadnice, fotografie a infrastruktuře.
Z dalších informací jsou to cena stání, maximální délka pobytu, případně maximální délka vozidla, apod.

Redakční sekce nabízí užitečné informace z oblasti dopravních předpisů v zahraničí, přepravě zvířat nebo bezpečnosti a také inspiraci pro výlet k jezeru Garda a nebo do Polska. 

Zakoupením Boardatlasu obdržíte 50 procent slevu na používání praktické webové aplikace Boardatlas nebo poukázky – slevu až v hodnotě 800 eur na ubytování, gastronomii, vstupenky, …

Místa na staní jsou z celkem 35 států: Belgie, Bosna a Hercegovina, Dánsko, Estonsko, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Řecko, Velká Británie, Irsko, Island, Itálie, Chorvatsko, Litva, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Nizozemí, Norsko, Rakousko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, San Marino, Srbsko, Švédsko, Švýcarsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Česká republika, Turecko, Maďarsko, Německo

Pozor – katalog vychází pouze v německém jazyce. Jednotlivá místa jsou však popsána srozumitelně pomocí ikon a krátkých frází, což výrazně usnadňuje porozumění.
Možnost objednat ZDE.

Sledujte a lajkujte nás.
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Líbí se vám tyto stránky? Dejte o nás vědět vašim přátelům.